Skip to main content

Naszym celem

jest podniesienie rozpoznawalności publikacji naukowych i ich autorów
Wydawnictwo TOC przykłada szczególną wagę do spełniania etycznych i naukowych standardów wydawniczych, w szczególności zasad etyki publikacyjnej mającej na celu przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom publikacyjnym, zgodnych z wytycznymi Komitetu do spraw Etyki Publikacyjnej (COPE – Committee on Publication Ethics).
01

Publikacje w otwartym dostępie

Upowszechniamy publikacje w otwartym dostępie. Książki publikujemy w wersjach drukowanych oraz elektronicznych. Autorzy i instytucje naukowe umieszczają je w repozytoriach i na swoich stronach internetowych. Jest to rozwiązanie przyjazne dla czytelników, którzy mają łatwy i nieograniczony dostęp do publikowanych treści oraz autorów, których dzieła są szerzej znane i cytowane.
02

Prawa autorskie

Książki publikujemy pod szyldem wydawnictwa TOC lub instytucji zlecających nam poszczególne etapy procesu wydawniczego. W każdym przypadku prawa autorskie zostają przy autorze publikacji i wydawcy. Jest to rozwiązanie najbardziej korzystne dla autorów, którzy mogą bez ograniczeń dysponować swoim dziełem, np. upowszechniać na własnych stronach internetowych czy ponownie wydać w dowolnym wydawnictwie.
03

Specjalizacja

Wydajemy publikacje z obszaru nauk społecznych i humanistycznych, przede wszystkim mieszczących się w dyscyplinach nauk o mediach i nauk o polityce. Specjalizujemy się w zagadnieniach komunikowania i mediów, w tym nowych technologii informacyjnych. Interesują nas tematy związane ze zmianami jakie dokonują się we współczesnym świecie na skutek przeobrażeń mediów i komunikowania. Współpracujemy z ekspertami - naukowcami i redaktorami - specjalistami w tych obszarach wiedzy.
04

Krótki czas realizacji

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży wydawniczej. Wykorzystujemy innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania w procesie wydawniczym. To sprawia, że publikacje wydajemy szybko z zachowaniem wszelkich standardów jakości. Książki ukazują się do sześciu tygodni od złożenia ostatecznej wersji pozytywnie zrecenzowanego tekstu. Oferujemy oryginalne projekty okładek i składu tekstu.

Zamówienia

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie – chcemy zaproponować Państwu najwyższej jakości produkt i związane z nim komplementarne usługi w najlepszej możliwej cenie.
Dbamy o komfort finansowy naszych Klientów - tworzymy spójny, zintegrowany zestaw roziązań IT, która umożliwa nam zautomatyzowane zarządzanie krytycznymi elementami systemu. Dlatego jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo.